قوانین و مقررات

۱۳۹۸ یکشنبه ۱۹ آبان در ساعت ۰۶:۴۵ ب.ظ

شرایط و قوانین فروشگاهثبت اطلاعات مشتریان:

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می‌دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت (تمامی اطلاعات مشتری نزد فروشگاه محفوظ خواهند بود). ضمناً در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد،‌ هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می‌باشد.مراحل بررسی و ارسال سفارشات:

پس از پرداخت سفارش و تایید مبلغ پرداختی از طرف بخش حسابداری، مسئولین بخش بسته‌بندی طی ۲۴ ساعت کاری سفارشات را آماده و از طرق مختلفی که خریدار انتخاب نموده است ارسال خواهند نمود.پیگیری سفارشات:

جهت پیگیری سفارش خود در صورتی که زمان‌بندی‌های قید شده سپری شده و بسته بدون تغییر وضعیت مانده است، می‌توانید از طریق ایمیل، بخش پشتیبانی آنلاین، تلگرام و یا شماره‌های موجود با فروشگاه تماس بگیرید.روش‌های ارسال سفارش:

سفارشات ثبت شده طبق روشی که در زمان ثبت سفارش تعیین می‌شود، ارسال می‌شوند که مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشریح توضیح داده می‌شود:

پست پیشتاز

زمان حمل بسته در این روش ۱ تا ۳ روز است كه برای مراكز استان ۱ تا ۲ روز، ‌شهرستان‌های بزرگ ۲ تا ۳ روز و شهرهای كوچك و روستاها ۳ روز می‌باشد. با توجه به ارسال انبوه سفارشات پستی از طریق دفتر خدمات پستی منطقه،‌ بعضاً مشاهده شده كه بسته ها با تاخیر ۱ روزه از دفتر تهران خارج شده‌اند که این مورد خارج از مسئولیت فروشگاه می‌باشد.

پست سفارشی

زمان حمل بسته در این روش ۵ تا ۱۰ روز است كه برای مراكز استان و شهرستان‌های بزرگ ۵ تا ۸ روز و برای شهرهای كوچك و روستاها ۷ تا ۱۰ روز می‌باشد.

تیپاكس

تیپاكس یک شركت حمل و نقل خصوصی است كه تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می‌کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ).

زمان حمل بسته در این روش ۱ تا ۲ روز است (شهرهای راه نزدیك ۱ روزه و شهرهای راه دور ۲ روزه) و هزینه‌ی حمل بسته‌ها نیز با توجه به وزن بسته‌ها تعیین می‌شود . در این روش بسته‌ها به صورت پسكرایه ارسال می‌شوند و به این معنی كه تنها هزینه‌ی خدمات در زمان سفارش دریافت می‌شود و هزینه‌ی حمل بسته در زمان تحویل بسته به مشتری از وی دریافت می‌شود . كمترین وزن در نظر گرفته شده در این روش، ۶ كیلوگرم است كه بسته‌هایی كه سبك‌تر باشند نیز همان ۶ كیلوگرم در نظر گرفته می‌شوند و هزینه‌ی ارسال نیز بر اساس آن تعیین می‌شود (بر روی رسید بسته كلمه‌ی حداقل قید می‌شود كه بیانگر این است كه وزن بسته كمتر از ۶ كیلو می‌باشد و كمترین هزینه ارسال لحاظ شده است) این روش تنها برای وزن‌های بالا و یا موارد عجله‌ای توصیه می‌شود . همچنین شیوه‌ی حمل بسته با این روش بسیار مناسب‌تر از پست است.

باربری و ترمینال

در این دو روش نیز همانند تیپاكس بسته‌ها به صورت پسكرایه ارسال می‌شوند،‌ تنها تفاوت این دو روش این است كه هزینه‌ی حمل برای شهرهای کوچک و دور ارزانتر خواهد بود و امکان ارسال بسته‌ها به تمام شهر های کشور مقدور می‌باشد.توجه:

بسته‌های ارسالی با پست (پیشتاز و سفارشی) و تیپاكس در زمان ارسال بیمه می‌شوند، اما این بیمه تنها شامل نرسیدن بسته به مقصد به واسطه‌ی گم شدن، ‌آتش‌سوزی و ... است كه تمام هزینه بسته نیز توسط شركت‌های مذكور پرداخت نمی‌شود. از همین رو در صورتی تمایل می‌توانید هزینه‌ی بیمه تكمیلی بسته را نیز پرداخت كنید (تلفنی با فروشگاه هماهنگ شود) تا بسته‌ی شما در مقابل شكستگی نیز بیمه شود. در غیر این صورت، در صورت كوتاهی و حمل نامناسب شركت‌های فوق، ‌هیچگونه خسارتی پرداخت نخواهد شد.

روش‌های پرداخت سفارش:

پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل واریز داخل بانک، کارت به کارت، پرداخت آنلاین می‌باشد.آسیب دیدن سفارش در حین حمل:

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته‌بندی می‌شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شکستنی در تمامی روش‌های ارسال،‌ بسته‌هایی که دچار آسیب‌دیدگی در زمان حمل شوند، شامل بیمه‌های اولیه شرکت‌های حمل‌ونقل نمی‌شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نخواهد بود.

میزان امنیت و دقت روش‌های ارسال به شرح زیر است:

۱ - پیک موتوری ۲ - ترمینال اتوبوسرانی ۳ - تیپاکس ۴- باربری ۵- پست پیشتاز ۶- پست سفارشیبر همین اساس در صورت تمایل می‌توانید روش‌های با دقت حمل بالاتر را انتخاب کنید و یا قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ کمی بسته خود را بیمه تکمیلی (برای آسیب‌دیدگی زمان حمل) کنید. برای اطلاع از این مبلغ با فروشگاه تماس بگیرید (قبل از ارسال بسته حتماً می‌بایست مبلغ بیمه پرداخت شده باشد تا بیمه‌نامه مربوطه صادر شود که در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بیمه، مسئولیتی از این بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود).برگشت خوردن سفارش:

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته‌بندی) با هزینه فروشگاه مجدداً ارسال خواهد شد.

تخفیف:

قیمت‌های درج شده در سایت تا حد امکان به روز می باشد.در زمان  و مناسبت های مختلف به اقلام وپکیج هایی که تخفیف اعمال می شود فقط از زمان اعلام و تا پایان زمان تعیین شده معتبر می باشد .
تخفیف به خرید های قبل و بعد از مهلت اعلام شده موثر  نمی باشد.اعتبار پیش فاکتور:

اعتبار فاکتور ثبت شده برای پرداخت صرفا ۳ روز بعد از ثبت سفارش است و پس از این مدت در صورت تغییر قیمت‌ها، قیمت‌های به روز محاسبه خواهد شد.

قيمتها به خاطر نوسانات بازار روزانه به روز می‌شوند قيمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سايت منظور گرديده است معتبر می‌باشد.
اخطار
خیر
بله