برای ارسال فایل باید ایمیل خود را وارد کرده و بعد از توضیحات ، فایل خود را ارسال کنید حجم فایل بیشتر از 4 مگابایت مجاز نمی باشد

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی :

تهران - خیابان پیروزی - میدان بروجردی - خیابان شهید اندرزگو - شماره ۶۹

۳۳۳۶۵۰۱۰ -۳۳۳۶۴۵۷۰ ۰۲۱

۰۲۱۳۳۳۶۴۸۰۵

kasrayadak@yahoo.com

شما Email
متن نامه
: فایل همراه نامه

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی :

تهران - خیابان پیروزی - میدان بروجردی - خیابان شهید اندرزگو - شماره ۶۹

۳۳۳۶۵۰۱۰ -۳۳۳۶۴۵۷۰ ۰۲۱

۰۲۱۳۳۳۶۴۸۰۵

kasrayadak@yahoo.com

logo-samandehi

درباره فروشگاه اینترنتی کسری یدک

امروزه تنوع زیاد محصولات یدکی و جانبی خودرو موجب شده است تا مصرف کنندگان برای انتخاب کالای مدنظر خود دچار سردرگمی شوند. فروشگاه کسری یدک با بیش از 25 سال سابقه در این زمینه، مجموعه ای کامل جمع آوری کرده و آن را در دسترس شما عزیزان قرار داده است. این فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن سلایق مختلف و دقت در تولید محصولاتی باکیفیت، کالاهای متنوعی در دسته بندی محصولات خود قرار داده است. از جمله محصولات موجود در این فروشگاه می توان به انواع قفل خودرو و قطعات ، آینه خودرو و قطعات یدکی، کلیدهای ترانسپاندری-قاب-باتری-ریموت و دستگاه های کلید تراش و قطعات یدکی اشاره کرد. مجموعه کسری یدک با مدیریت جناب آقای علی یوسفی، علاوه بر قطعات مربوط به خودرو، کالاهایی چون قفل منازل و قطعات و کلید خام منازل هم در محصولات خود گنجانده است.
کسری یدک، با ارائه مشخصات تخصصی در رابطه با محصولات و ایجاد فضایی امن، این امکان را به شما داده است تا با صرفه جویی در زمان خود و به دور از مشکلاتی چون ترافیک و رفت و آمدهای گسترده شهری، خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید. گفتنی است مجموعه کسری یدک، قادر به ساخت محصولات برای خودروهای داخلی و خارجی هم می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه کسری یدک می باشد
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری پاتریس
اخطار
خیر
بله